Заступник директора

Бере участь в процесі керування рестораном. Також як і директор відповідає за залучення нових гостей, набір та керівництво персоналом та щоденну безперебійну роботу ресторану. Заступник директора координує роботу тренерів, підтримує навчання менеджерського складу ресторану та їх сертифікацію, особисто навчає стажистів на менеджерські посади.

Мотивує всіх співробітників на досягнення цільових показників, об'єднуючи їх у єдину команду та заряджуючи добрим настроєм і позитивною енергією. Він відповідає за дотримання технологічних процесів виробництва, забезпечення нормального функціонування обладнання, а також за дотримання правил техніки безпеки й санітарних норм.

Відправити резюме

 • Особисті якості

  Атмосфера

  Позитивність і командний дух в наших ресторанах - це те, над чому ми працюємо в першу чергу. Ми віримо в позитивні наміри людей і впевнені в тому, що кожна людина, особливо завдяки тому, що відрізняється від інших, володіє потенціалом зробити значний внесок в роботу команди. Ми свідомо шукаємо людей, що відрізняються від нас, і це дає нам змогу розширити межі нашого мислення й приймати кращі рішення. Ми навчаємо й підтримуємо кожного, допомагаємо розкрити його потенціал.

  Належна оплата та визнання

  Успіх, наполегливість, відповідність стандартам Компанії обов'язково винагороджуються. Винагорода може бути різною - від грамот до цінних подарунків. Але лояльність та праця на благо Компанії будуть гарантовано відмічені.

  Навчання

  Наша Компанія використовує 3 види навчальних програм для менеджерів. По-перше, це тренінги для нових менеджерів. Після атестації на цих тренінгах співробітник уже повністю готовий до роботи на новій посаді. Ці програми досить довгі, в залежності від посади й рівня підготовки кандидата вони можуть займати від 6 до 20 тижнів. По-друге, семінари для чинних менеджерів. Їх мета - підвищення професійних навичок, упровадження нових технологій управління.

 • Плюси позиції

  Мисли нестандартно!

  Ми навчимо тебе мислити нестандартно, бути поза межами стереотипів та шаблонів. З нами кожен день ти будеш отримувати нові знання, набувати нових навичок, зустрічатися з новими людьми, а нові ідеї й нестандартні рішення не примусять на себе довго чекати! Ти відкриєш нові горизонти в житті й в самому собі!

  Спілкуйся легко!

  Знайди спільну мову з кожним й завжди! Думаєш, це нереально? Ми відкриємо тобі секрет мистецтва спілкування. Робота з Гостями або командою - що б ти не робив, тепер завжди знайдуться потрібні слова!

  Будь лідером!

  Ти запалюєш, в тебе вірять, за тобою йдуть! У нас ти навчишся не тільки керувати, переконувати та вести за собою свою команду, ти зумієш стати справжнім лідером у всіх сферах твого життя!

  Здійсни свої мрії!

  Уміння ставити ціль та досягати мети - запорука успіху! Наш позитивний настрій та енергія - що може бути краще для твоїх перемог? З нами ти зможеш здійснити свої мрії!