Suppliers Map

 Suppliers Map

Чому смак наших страв є дійсно унікальним? Усі смачні страви готуються за лічені хвилини саме в ресторані і одразу подаються нашим гостям. Їжа складається лише з інгредієнтів, які відповідають високому рівню стандартів НАССР, а наші технології піклуються про це! Ми пишаємося, що “невидимими бекграунд героями”- постачальниками сировини- є тільки місцеві, українські компанії, які складають переважну більшість серед наших постачальників. Вони є сертифікованими за GFSI і перевіреними на відповідність міжнародним стандартам здоров'я та безпеки як міжнародними рейтинговими агентствами, так і незалежними внутрішніми інспекторами. Останні підтверджують, що вся сировина, яка використовується нами, цілком відповідає найвищим стандартам якості.

 
.  

Соковита курочка приїжджає до нас з різних регіонів України. Стріпси, крильця, ніжки, байтси, нагетси виготовляються у Вінницькій, Київській, Черкаській області та на Волині.

 
2.  

Після того, як курочку доставили в ресторан, кожен її шматочок турботливо перевіряється нашими високопрофесійними кухарями. Після чого паніруємо за спеціальною технологією у секретній суміші з борошна та спецій, які доставляються до ресторанів з Харківської, Сумської та Київської областей. Повірте, це справжнє мистецтво!

 
3.  

Смаження продукту в олії, яку ми отримуємо від двох постачальників із Полтавської та Одеської областей, є фінальним етапом приготування нашої смачненької курочки. До речі, ми проводимо контроль кислотності олії в наших фритюрах двічі на день. При  досягненні максимально допустимих показників олія негайно замінюється!
М’якенька булочка прямує до нас з Дніпропетровської області. Кукурудзяна, пшенична з чорно-білим кунжутом – кожна випікається з любов’ю, щоб стати тією самою частинкою бургеру!

 
4.  

Ще соковитішого смаку стравам додають овочі, які вирощувалися під теплим українським сонечком в Львівській. Обережно збираючи з огороду, очищуючи, проходячи металошукач – все за високими стандартами. 

Пікантності додають соусу прямісінько з Волинської області, а приємної кислинки – огірочки з Закарпатської області.

 
5.  

Кожна страва KFC подається запакованою в індивідуальну упаковку. Для бургерів її надає компанія з Львівської області, а нашу курочку ми кладемо у спеціальні бакети, які виробляє компанія з Фастову!

А ви знали, що наші страви смакують втричі краще, якщо взяти до них соуси? Барбекю до крилець, кетчуп до картоплі, ммм… До слова, соуси також українські. Їх виробником є компанія з Київської області!

 
6.  

З Миколаєва їдуть до ресторанів напої! Освіжаючі чи зігріваючі – обирайте, що хочеться більше до курочки!

Солодке залишили на десерт! Морозиво з топінгом – ніжний вершковий смак з цікавою ноткою топінгу ( до речі, ви можете обрати різний топінг) освіжає у спекотну погоду! Постачальники з Київщини безсумнівно знаються на найякіснішій молочній суміші, яка перетворюється у смачне морозиво та молочні шейки!

Чотири смачнющі насичені гарячі чаї із міста Обухів Київської області,  смакуватимуть ще краще у поєднанні із запашним мафіном, виготовленим у селі Мартусівка Київської області. Скуштуйте, щоб дізнатися, що таке насолода бадьорістю та енергією на весь день!

З впевненістю можемо заявити, що KFC + Україна – ідеальне поєднання. Згодні?